Užsieniečiai anglų kalbos mokytojai (galima rasti ir mokytojų, kurių gimtoji kalba yra anglų) – juos galima rasti Fiverr – įveskite “English teacher” arba “English tutor” – mes gauname komisinius iš Fiverr, bet jei naudositės šia nuoroda gausite 20% nuolaidą nuo pirmojo užsakymo.

Ateityje žadu teikti anglų kalbos pamokas per SKYPE – šiuo metu galite paskaityti mano reklamą :

Jei reikia pagalbos besimokinant – pigiau nei kiti mokytojai (mano akademinė valanda tik 9 eurai) padėsiu Jums tobulėti per Skype arba Šiauliuose prie puodelio kavos ar žalios arbatos, taip pat bus pakeliamas stalas (ilgas sėdėjimas kenkia ne mažiau nei rūkymas).

Mano nuomone reikėtų derinti abi veiklas – reikėtų naudotis ir mokytojo ir savarankiško mokymosi užsiėmimais.

Mano kvalifikacijos ir pasiekimai – neseniai gavau aukštą IELTS C1 kategoriją, virš 4 metų mokiausi ir dirbau Londono Westminsterio Universitete, 4 metus dirbau elektroninių laiškų vertėju, kuomet baigiau gimnaziją iš anglų kalbos valstybinio egzamino gavau 100%, esu mintinai iškalęs virš 20 000 angliškų žodžių, t.t.

Šiuo metu mano teikiamos pamokos :

  1. POPULIARIAUSI ŽODŽIAI – Išmokite 5000 populiariausių angliškų žodžių – paaiškinsiu kiekvieną žodį pradedant mokintis pagal jų populiarumą su tarimu, bus ir britiškas ir amerikietiškas tarimas, sunkesniems žodžiams pateiksiu pavyzdžių. Žodžių kalimas yra sunku ir tinka ne kiekvienam, bet sunkus darbas atsiperka.
  2. KLAUSYMO PAMOKOS – klausykime britiškų ar amerikietiškų kasdienės šnekamosios kalbos pokalbių, parinksiu juos pagal Jūsų lygį bei dominančią temą – paaiškinsiu kiekvieną nežinomą žodį, matysite girdimo pokalbio tekstą ekrane, galėsite patobulinti ir rašybą (“spelling”).
  3. JUOKINGIAUSI ŽODŽIAI – kuomet studijavau žodynus, užsirašiau juokingiausiai skambančius angliškus žodžius, tai unikalus ir vienintelis tokio tipo darbas Lietuvoje. Tačiau kai kurie žodžiai yra nešvankūs, tad jei neturite jumoro jausmo – geriau ignoruokite šią pamoką 😊
  4. IDIOMOS – pažengusius anglistus galiu išmokinti šimtus populiariausių angliškų idiomų (posakių) pvz. nėra to blogo, kas neišeitų į gerą; sveikas kaip ridikas ir pan. Idiomos labai praturtina kalbą, šis darbas taip pat itin retas.
%d bloggers like this: