Anglų kalbos pamokos per skype

Anglų kalbos mokytojas Šarūnas – pamokas pradėsiu teikti tik ateityje, tačiau čia rasite naudingos informacijos apie mokymąsį.

Kvalifikacijos ir pliusai :

 • IELTS C1 Kategorija (pažengęs)
 • 2014-2018m. dirbau kompiuteriniu anglų kalbos vertėju.
 • 2005-2009m. dirbau „receptionist‘u“ Anglijos viešbutyje, daug bendraudavau su viešbučio svečiais.
 • 2004-2008m. studijavau Vestminsterio Universitete Londone.
 • Esu mintinai iškalęs virš 25 000 žodžių ir žinau triukų kaip paspartinti žodžių mokymąsi.
 • Dirbu tik už 10 eurų už akademinę valandą (45 min).
 • Turiu vieną geriausių mokymo programų, kurią gavau iš pažįstamos labai geros britės anglų kalbos mokytojos.

Mano minusai

 • Tik neseniai persikvalifikavau į anglų kalbos mokytoją, bet vienintelis to minusas – dažnai pažiūriu į savo užrašas, nes dar nesu mintinai išmokęs mokymo programos.

Mano metodika
Mano metodika yra pagrįsta „tardymu“ – tai yra aš ne tik pateikiu informaciją, bet ir bandau išgauti kuo daugiau atsakymų iš Jūsų. Nes jeigu vien tik pats aiškinsi ir pateiksi informaciją tuomet negalėsi suprasti ar mokinys suprato. Didžiausias dėmesys skiriamas kalbėjimui, klausymui ir rašymui. Žinau rašymas gali varginti ir atima daug laiko, bet pastebėjau, kad taip geriau įsisavinama informacija ir manau, kad yra puiku turėti užrašus, kad išmokti dalykai neužsimirštų. Turiu sukūręs daug mp3/video anglų kalbos mokymosi produktų, kurie palengvins studijas.

Kokiems mokiniams skirtos mano pamokos ?

Aš ieškau „žalių“ žmonių, nes turiu tam skirtą mokymo programą ir viskas sunkėja palaipsniui, prieisime ir prie gramatikų ir prie sudėtingesnių dalykų, bet laikausi tvarkos, tad pamokos skirtos anglų kalbos pradinuko lygį turintiems žmonėms.

Ar galima išmokti anglų kalbą per 1 mėnesį ?

Atsiprašau, kad nuvilsiu, bet atsakymas yra – be šansų. Nors pavyzdžiui žinau vieną veikėją, kuri skelbiasi Facebook‘e, kad gali išmokinti per mėnesį, laikraščiuose gausu straipsnių, kad ji yra geriausia mokytoja (turbūt užsakyti straipsniai), parduota tiek ir tiek tūkstančių jos knygų ir panašiai, bet ji man sukėlė įtarimą, todėl toliau skaičiau Google rezultatus apie ją ir 3 puslapyje radau straipsnį iš patikimo laikraščio, kad ji yra aferistė. Taip pat siūlau labai atsargiai žiūrėti į visokias knygas „anglų kalba per 30 dienų“ ir panašiai, mano nuomone tai yra marketingas ant sukčiavimo ribos. Net vaikai užtrunka kelis metus kol išmoksta kalbą, o jie yra stebuklingai gabūs kalbų mokymuisi, tai ką mes suaugusieji su savo visokiomis prarūkytomis pervargusiomis smegenimis galimi pasiekti tokių stebuklų per 1 mėnesį ? „If it sounds too good to be true – then it usually is“ – jei kas per gražiai skamba, kad būtų tiesa – taip dažniausiai ir būna.

Ar anglų kalbos mokytojai žino viską ?

Aš taip pat įtariai žiūriu į anglų kalbos mokytojus, kurie skelbiasi viską žinantys, nes kuomet gyvenau Anglijoje (studentų bendrabutyje) aš skaitydavau angliškas knygas ir vaikščiodavau pas bendrakursius (kurių gimtoji kalba yra anglų !) pasiklausti nežinomų žodžių, tai buvau apakęs kiek daug žodžių esančių knygose jie patys nežinojo, atsimenu atvažiavęs į Angliją buvau nustebęs, kad vienas anglas turi kambaryje anglų kalbos žodyną ir dažnai žiūrinėja angliškus žodžius internete, bet reziumuojant – viską gali žinoti tik itin išsilavinęs anglas ar amerikietis, kurio gimtoji yra anglų ir kuris būtinai nuolat skaito knygas, studijuoja, mokina ir pan. ir galiu pasakyti tokie žmonės nedirba už 10 ar 15 eurų per valandą. Mano sprendimas – jeigu aš dėl ko nesu tikras, aš pasiklausiu internetu savo pažįstamos anglės mokytojos ir ji mums paaiškins per kelias dienas, bet neapsimetinėsiu, kad viską žinau. Taip pat svarbu, netgi geriausi anglų kalbos mokytojai į kai kurios klausimus atsako „Tiesiog taip yra ir čia reikia įsiminti“ – anglų kalba yra keista ir kartais nėra palengvinančių atsakymų ir reikia kai ką įsiminti.

Kaip vyksta pamokos per Skype ?

 • Daug bendraujame angliškai.
 • Turiu mažą lentą, ant kurios užrašau sakinių pavydžius, taisykles ir panašiai, o jūs nusirašote.
 • Turiu daugybę paveikslėlių, lentelių ir paaiškinimų, kurios dėl laiko taupymo pasiunčiu internetu.

Mokymo medžiaga

Visa pagrindinė medžiaga yra nemokama, tačiau, kad paspartinti mokymąsi labai rekomenduoju įsigyti „Anglų Savarankiškai – Super knyga“ ir „Angliškų pasikalbėjimų“ knygas. Jeigu įdėsite nors ir nedaug darbo – tai tikrai padės pagreitinti rezultatus.

Ar norint išmokti anglų kalbą turiu būti gabus kalbomis ?

Nebūtina. Daug svarbiau yra įdėtas darbas, pvz. aš tikrai nesu gabus matematikai bet 11 klasėje buvo reikalas turėti aukštą vidurkį ir gavau 10 įskaitą – nes labai daug dirbau. Jeigu būsite gabūs, bet nedirbsite – rezultatai bus prasti, o jeigu daug dirbsite, nors nesate gabūs – rezultatai bus puikūs.